Nil Anka İngilizcesi

Nil Anka İngilizcesi, literatüre geçmeye aday. Nil, İngilizcesi ile alay konusu oldu. Instagram fenomeni, davetli olduğu gecede sahneye çıkarak şarkı söylemek istedi. Kötü ingilizce telaffuzu ise alay konusu oldu. Videoyu izleyenler “hangi dilde olduğunu anlamadık ama olsun” yorumları yaptı. Şarkıcılıktaki kötü performansını, seksi danslarıyla tamamlayarak ilgi odağı olmayı başardı. 2013 yılında kayıt edilen video Bu Benim […]

Nil Anka İngilizcesi, literatüre geçmeye aday. Nil, İngilizcesi ile alay konusu oldu. Instagram fenomeni, davetli olduğu gecede sahneye çıkarak şarkı söylemek istedi. Kötü ingilizce telaffuzu ise alay konusu oldu. Videoyu izleyenler “hangi dilde olduğunu anlamadık ama olsun” yorumları yaptı. Şarkıcılıktaki kötü performansını, seksi danslarıyla tamamlayarak ilgi odağı olmayı başardı.

2013 yılında kayıt edilen video Bu Benim Tarzım ile gelen şöhret ile ilgi odağı oldu. Yarışma sırasında danslarıyla juriyi etkileyen Anka, ünlü playboy Dan Bilzeriandan da Amerika daveti almıştı.

Şarkının orjinalini izlemek için tıklayın
Beyonce – Baby Boy (Ft. Sean Paul)
1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nil, Adnan Menderes Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü mezunudur. 2013 yılında Aşk Zırhı isimli single’ını piyasaya sürmüş ancak istediği şöhreti yakalayamayınca, soluğu Bu Tarz Benim yarışmasında aldı. 1.74 boyunda olan Anka’nın cesur sahne şovları ve iddialı Instagram paylaşımlarından etkilenen Dan Bilzerian, Anka’yı özel davetlisi olarak Amerika’ya davet etmiş.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir