Justin Bieber Film Teklifini Reddetti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Film Teklifini Reddetti Yakında çekimlerine başlanacak olan Uber Girl filmi için Justin Bieber’a teklif götürdüler. Uber Girl filmindeki rol eşcinsel rolü. Justin Bieber da bu teklifi geri çevirdi.Söylentilere göre Justin Bieber bir film de olsa bir erkekle birlikte olamayacağını bu yüzden teklifi geri çevirdiği söyleniyor. Ayrıca senaryoda değişiklik yapılmazsa bu yapımda yer almayacağını söyledi.Film için […]

Film Teklifini Reddetti

Yakında çekimlerine başlanacak olan Uber Girl filmi için Justin Bieber’a teklif götürdüler. Uber Girl filmindeki rol eşcinsel rolü. Justin Bieber da bu teklifi geri çevirdi.Söylentilere göre Justin Bieber bir film de olsa bir erkekle birlikte olamayacağını bu yüzden teklifi geri çevirdiği söyleniyor.

justin-bieber-purpose-songs

Ayrıca senaryoda değişiklik yapılmazsa bu yapımda yer almayacağını söyledi.Film için Justin Bieber’ın eski sevgilisi Ariana Grande, Selena Gomez , Kiernan Shipka’ya da teklif gideceği konuşuluyor. Kiernan Shipka Mad Men dahil bir çok yapımda rol aldı.

01-139521

????? @mikeyarana I'm not gay but even if I was that's not an insult

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Justin Bieber daha önceden konuyla alakalı İnstagram’dan esprili bir video paylaşmıştı.”Böyle olsa bile ben gey değilim ”?????

Justin Bieber’ın daha önce Never Say Never ve Believe filmlerini çekti.Bir çok dizi ve filme de konuk oyuncu olarak katıldı.

Filmin senaristi O’Neil.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir