Zayn Malik Elle’ye Konuştu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Neden One Direction’dan ayrıldınız ? Elle’nin Eylül ayının bu ayki konuğu Zayn Malik.Elle Zayn Malik röportajının sorularından biri ”Neden One Direction’dan ayrıldınız” oldu. Şarkıcı soruya : ”Şu anki hayatımda burada yapabildiğim her şeyi yaptım ve ihtiyacım olan sadece değişiklikti.Cesur hissetmiyordum.Sadece kendi içimde her hangi bir şey hakkında tam güvende hissediyordum.Daima bazı şeylere karşı en iyi […]

Neden One Direction’dan ayrıldınız ?

Elle’nin Eylül ayının bu ayki konuğu Zayn Malik.Elle Zayn Malik röportajının sorularından biri ”Neden One Direction’dan ayrıldınız” oldu.

gallery-1469712228-gallery-1467287832-2elle-sept16-cover-zm

Şarkıcı soruya : ”Şu anki hayatımda burada yapabildiğim her şeyi yaptım ve ihtiyacım olan sadece değişiklikti.Cesur hissetmiyordum.Sadece kendi içimde her hangi bir şey hakkında tam güvende hissediyordum.Daima bazı şeylere karşı en iyi gayretlerimi gösteririm.Bazen biraz yanlış ve uzak yolda olduğumu düşünmemin nedeni budur.Sadece algılarımı nasıl kontrol edeceğimi denerken stres altına girdim.Bu şeyler hakkında çok düşünüyorum.”cevabını verdi.

gallery-1469712295-gallery-1469639804-zayn-main-sept-2016

Stili hakkında : “One Direction’dan ayrıldığımdan beri her ne olursa olsun özgür giyinebiliyorum ve daha çok ilgileniyorum.Daha yaratıcı oluyorum.Kollarıma metal takılar takmak istediğimi söyleyebilirim.”dedi.

80b2a4b8ce6efbcca50d6fe356b3cdd9

Kız Arkadaşı Gigi Hadid hakkında: ”O çok zeki ; nedeni çok çalışıyor.Ve aynı tip meslekleri yapıyoruz bu yüzden birbirimizi anlıyoruz.”dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir