One Republic’dan Yeni Albüm Teklisi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Wherever I Go şarkısı ile yükselişe geçen One Republic grubu yeni albümleri için ‘Kids’ şarkısını yayımlayacaklarını duyurdular. ”Yeni albümüz için single çıkaracağız .Duyurusu yarın 8’de Pasifik zamanında öğle vakti gelecek.” şeklinde açıklama yaptılar. Grup böylece 4.albümlerini çıkarmış olacaklar.One Republic en son 2013’te Native albümüyle karşımıza çıkmıştı. Our new single coming soon! pic.twitter.com/vaoaEbUZcf — OneRepublic (@OneRepublic) […]

Wherever I Go şarkısı ile yükselişe geçen One Republic grubu yeni albümleri için ‘Kids’ şarkısını yayımlayacaklarını duyurdular.

”Yeni albümüz için single çıkaracağız .Duyurusu yarın 8’de Pasifik zamanında öğle vakti gelecek.” şeklinde açıklama yaptılar. Grup böylece 4.albümlerini çıkarmış olacaklar.One Republic en son 2013’te Native albümüyle karşımıza çıkmıştı.

Ryan Tedder albüm için : ” Single albümün temsili değiller.Şok olacak, her hangi birinin gözlerinden ilk cevabı beklersiniz ‘Tanrım’. Tüm albüm gösterge değildir ama eğer akşam yemeği yersen , aperatif ve akşam yemeği olarak et sipariş etmezsin, sen ayrılabilirsin ve farklı şeyler yapabilirsin,bu yüzden ilk single kesinlikle bir aperatiftir,Sanırım geldik biz diyebilmek için  en iyi aperatiftir.” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir