M.İ.A Ve Zayn İş Birliği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

M.İ.A albümü için Zayn ile çalıştığını duyurdu. Son albümü için Zayn ile birlikte ”Freedun” şarkısını hazırladıklarını söyledi. M.İ.A’nın son albümünün ismi AIM. EW ile röportaj yapan M.İ.A son albümü olduğunu şikayet etmeden ,mutlu olmak istediğini açıkladı.   Biz burada basit bir şey yaptık,çünkü bir ve ya yarım haftadır buradayım.Biz sadece geri gidiyoruz ve geri dönüş […]

M.İ.A albümü için Zayn ile çalıştığını duyurdu. Son albümü için Zayn ile birlikte ”Freedun” şarkısını hazırladıklarını söyledi. M.İ.A’nın son albümünün ismi AIM.

EW ile röportaj yapan M.İ.A son albümü olduğunu şikayet etmeden ,mutlu olmak istediğini açıkladı.

 

Biz burada basit bir şey yaptık,çünkü bir ve ya yarım haftadır buradayım.Biz sadece geri gidiyoruz ve geri dönüş yapıyoruz ,bilirsiniz,WhatsApp.Biz aynı yapımcılar ile çalıştık ve onlar Zayn için bazı demo şarkılar istediler.Kendi ekibim hakkında yazmaya başlamadan önce,düşünüyordum ben diğer insanların yerine yazacağım.Ben gerçekten Zayn için bir şarkı yazmak istiyorum..Bir çift ortak olduk.Ve nasıl meydana geldi.Daha sonra olana kadar ben gerçekten kendi kaydım için ona yaklaşmadım.İlk olarak onun için bir şarkı yazmayı denemek istedim.

https://twitter.com/MIAuniverse/status/762714535358672896?ref_src=twsrc%5Etfw

”Freedun”M.İ.A’nın kariyerinde son müzikal hurrası olabilir.” Biraz da olsa başkalarıyla bir şeyler yapmak isterim.Bazı yerlerin zaman periyodlarından daha çok harcamaya ihtiyacım var gibi hissediyorum sadece.Müzik içinizde olduğunda ve bir kaydın döngüsü içerisinde olduğunuzda hayat nasıl devam ederse çok hızlı gider.Sen sadece yaşayan şeyleri ortaya çıkarmazsın ve toplulukları içinde tutmazsın.Ben Yunanistan’da biraz zaman geçirmek ,bir belgesel yapmak isterim.Bir şeyler için kullanışlı olabilir.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir