Saturday, August 20, 2022
spot_img

Türkiyenin ilk 3 boyutlu klibi

Bedük, yeni albümü FULün ilk klibinde yeni nesil 3D teknolojisini kullanarak Türkiyede bir ilke imza attı. Farklı görselliğiyle dikkat çekecek Ful Animasyon şarkısının video klibinde, Avatar filminde kullanılan 3D tekniğiyle görsel bir şölen hazırlandı.

Türkiye’de ilk 3D klip yayının Number1 tv başlatmıştı. Hergün saatbaşında bir 3D klibi Number1 TV ekranlarında izleyebilirsiniz..

NUMBER 1 TV 3D KLİPLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Türkiyedeki dans müziğine dünya standartlarında bir bakış kazandıran Bedük, yeni albümü FULün ilk klibini Türkçe olarak seslendirdiği Ful Animasyon şarkısına çekti. Türkiyenin ilk yeni nesil 3 boyutlu klibi olan Ful Animasyon, dövüş ve dans koreografileri ve Hollywood filmlerini andıran görüntüleriyle kendinden söz ettirecek.
Albümleri ve sahne performanslarıyla Türkiyede daha önce yapılmayanı yaparak müzikseverlerin beğenisini kazanan Bedükün yeni klibinin çekimleri Çubuklu Hayal Kahvesinde gerçekleştirildi. Dört günde tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Michael Krautter, yönetmenliğini ise Yalçın Kılıçın üstlendiği klipte Bedüke manken Katerina Giannaoglou eşlik etti. Bedük ve Katerina Giannouglouun özel olarak hazırlandığı ikili dövüş ve dans koreografilerinin yer aldığı klip, 4 günde çekildi ve 190 kişilik cast ekibi rol aldı.
Yeni nesil 3D tekniği , geçtiğiz yıl dünyada en çok ses getiren film olan Avatarda kullanılmış, son olarak da geçtiğimiz günlerde Türkiyede Galatasaray Fenerbahçe maçı da 3D olarak yayınlanmıştı.

http://web.maxiposta.net/Files/UserFiles/140/File/Beduk%203D%20Klip%20Foto%202.jpg?subscriberID=*reverseslash*cZ*reverseslash*N*reverseslash*5PJuS*sum*3zGUxITjxQ*eql**eql*

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir