Ünlü Amerikalı rap yıldızı ve prodüktör Soulja Boy doğum günü için kendisine çok özel bir armağan satın aldı. 35 Milyon dolara bir G5 jeti alan yıldız, bu jeti kendi istediği şekilde döşetti ve bu işlemler için de tam 20 milyon dolar harcadı. Böylece jetin toplam maliyeti 55 milyon dolara yükselmiş oldu. Uçağın içine 12 özel […]

Ünlü Amerikalı rap yıldızı ve prodüktör Soulja Boy doğum günü için kendisine çok özel bir armağan satın aldı.

35 Milyon dolara bir G5 jeti alan yıldız, bu jeti kendi istediği şekilde döşetti ve bu işlemler için de tam 20 milyon dolar harcadı. Böylece jetin toplam maliyeti 55 milyon dolara yükselmiş oldu.

Uçağın içine 12 özel koltuk, 4 adet bar, çok sayıda LCD televizyon’un yanısıra Brezilya’dan getirilen malzemelerle imal edilen özel duvar, taban ve tavan kaplamaları ile kabinlere çılgınca para harcandı. Jet ayrıca baştan aşağı yeniden boyandı ve Soulja Boy’un logosu dev bir şekilde uçağın üzerine çizildi.

Soulja Boy ayrıca bu hafta gerçekleştireceği özel doğum günü partisi için 300 bin dolar harcayacak. Miami’de özel bir gece kulübünde gerçekleşecek olan partiye Sean Kingston, Bow Wow ve Dwight Howard gibi ünlü isimlerin katılması bekleniyor.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir