Sara X Yeni Yıl Videosu Tutmadı

Göğüsleriyle tempo tutarken çektiği videolarla sosyal medya fenomeni olan ünlü model Sara X, Yeni yıl konusunda da boş durmadı. Yeni yıl hazırlıklarının tam gaz sürdüğü bu günlerde, Christmas konseptli bir video çekti. Ancak bu yeni videosu diğerleri kadar ilgi görmedi. Sara X‘in yeni yıl videosu tutmadı. sara X’in son performansını bir de siz değerlendirin. Eskisi […]

Göğüsleriyle tempo tutarken çektiği videolarla sosyal medya fenomeni olan ünlü model Sara X, Yeni yıl konusunda da boş durmadı. Yeni yıl hazırlıklarının tam gaz sürdüğü bu günlerde, Christmas konseptli bir video çekti. Ancak bu yeni videosu diğerleri kadar ilgi görmedi. Sara X‘in yeni yıl videosu tutmadı. sara X’in son performansını bir de siz değerlendirin. Eskisi kadar iyi mi? yoksa artık düşüşe mi geçti?

Alman asıllı güzel, göğüsleriyle Mozart’ın 12 serenatına ritim tutuğu videoyu internete yüklemesiyle bir anda şöhret olmuştu. Daha önce de sevgilisiyle olan atışmasıyla ve diğer videolarıyla da gündeme gelen Sara X, yeni yıl konusunda beklediği kadar izlenememekten şikayetçi oldu. Hayal kırıklığını gizlemeyen ünlü güzel, Sosyal Medya hesaplarından sevenlerine sitem etti.

Sara X Kimdir

Sara X Mills, 1987 yılında ABD. Virginia’da doğmuştur. Las Vegas’da yaşamaktadır. Alman asıllıdır. Vücudunda bol dövmeleri vardır.

Memeleriyle yaptığı twerk dansıyla tanınmaktadır. Sara X Mills 2014 yılının Ekim ayında Mozart’ın “Küçük Bir Gece Müziği” eserine göğüslerini dans ettirerek eşlik ettiğinde internet fenomeni oldu. Entellektüel görüntüsüyle insanları hayretlere düşüren Alman güzel bu yeteneğini yetenek yarışmasında da kullanmayı düşünüyor

2014 yılının Aralık ayında yeni yıl ve Noel yaklaşırken, Sara X Mills, yılbaşı şarkısını (Jingle Bells) kendine has yorumladı.

Modellik yapan Sara X Mills, Las Vegas’da erkek arkadaşı ve iki köpeği ile birlikte yaşamaktadır.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir