Yeni Hayalet Avcıları ilk fragmanı yayınlandı

80’li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters’ın devamında hayaletler Manhattan’ı ele geçirmek için geri dönerken Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor. Yeni Hayalet Avcıları, Paul Feig yönetimindeki filmin başlıca rollerinde Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Cecily Strong ve Kate McKinnon bulunuyor. bence güzel olacak… Yeni Hayalet Avcıları […]

80’li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters’ın devamında hayaletler Manhattan’ı ele geçirmek için geri dönerken Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor. Yeni Hayalet Avcıları, Paul Feig yönetimindeki filmin başlıca rollerinde Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones, Cecily Strong ve Kate McKinnon bulunuyor. bence güzel olacak…

Yeni Hayalet Avcıları ekibi 4 kadından oluşuyor
Bu yeni filmin başrollerinde, ünlü komedi oyuncuları Kristen Wiig ve Melissa McCarthy’e, ABD’nin en popüler eğlence programlarından biri olan Saturday Night Live’ın yıldızlarından Kate McKinnon ve Leslie Jones eşlik edecek. Orijinal filmlerin yıldızları; Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson ve Sigourney Weaver ise yeni filmde konuk oyuncu olarak yer alacaklar.

29 Temmuz 2016’da vizyona girecek filmin yönetmenliğini, Nedimeler (Bridesmaids) ve Ajan (Spy) gibi başarılı komedi filmleri ile adını duyuran Paul Feig üstlenecek.

Sinema dünyasının en sevilen serileri arasında yer alan Hayalet Avcıları (Ghostbusters), 27 yıllık aranın ardından beyaz perdeye geri dönüyor. 2000’li yılların başından beri gündemde olan yeni Hayalet Avcıları filminin gerçeğe dönüşmesi için yıllarca beklenmesi gerekse de, yeni film sonunda izleyicilerin karşısına çıkmaya hazır görünüyor. Temmuz ayında vizyona girecek Hayalet Avcıları için bekleyiş sürerken, filmin ilk fragmanı yayınlandı.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir