Ellie Goulding Letonya’daki Konserini İptal Etti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ellie Goulding Letonya’daki Konseri İptal Şarkıcı Ellie Goulding hafta sonu gerçekleşecek Letonya’daki Positivius Festivalin’de performansını iptal etti. Salı günü festivalin websitesi Goulding’in konseri hastalığı yüzünden iptal ettiğini açıkladı. “Unfortunately we have received some rather sad news – Ellie Goulding has been forced to pull out of her upcoming shows due to being unwell, and unfortunately […]

Ellie Goulding Letonya’daki Konseri İptal

Şarkıcı Ellie Goulding hafta sonu gerçekleşecek Letonya’daki Positivius Festivalin’de performansını iptal etti. Salı günü festivalin websitesi Goulding’in konseri hastalığı yüzünden iptal ettiğini açıkladı.

“Unfortunately we have received some rather sad news – Ellie Goulding has been forced to pull out of her upcoming shows due to being unwell, and unfortunately also had to cancel her appearance at Positivus Festival.

” Ne yazık ki bazı üzücü haberler aldık. Ellie Goulding iyi olmadığı için zorluk çekiyor ve ne yazık ki Positivus Festivalin’deki performansını iptal etti.”

Çarşamba günü de Goulding hayranlarından,hastalığı yüzünden Twitter üzerinden özür diledi ve gizemli hastalığından hiç bir detay vermedi.

”Am sorry that I had to cancel this weekends festivals. Because of ill-health I’ve been advised to not travel or perform. Il bounce back ??”

”Bu hafta sonu gerçekleşecek olan festivalin iptalinden dolayı özür dilerim.Hastalığımdan dolayı seyahat etmemeyi ve ya performans göstermemeyi tercih ettim.Geri geleceğim ??”

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir