Drake’in Summer Sixteen Konser Turu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Drake Çarşamba Günü Frank Erwin Merkezi’nde sanal alevler eşliğinde açılışını gerçekleştirdi. Oldukça karanlık bir ortamda ”Summer Sixteen” şarkısını söyledi. O ne söylüyor ? Sanırım o gölgeydi 🙁 Konser sırasında Drake ” Çocuklar benden Controlla şarkısını birazcık söylememi istedi”şeklinde konuşma yaptı. Tory Lanez’in Controlla şarkısına remix yapmasıyla, Drake’in hayranlarından olumlu dönüşler aldığı biliniyor. Geçtiğimiz aylarda  Drake ve Tyga’nın […]

Drake Çarşamba Günü Frank Erwin Merkezi’nde sanal alevler eşliğinde açılışını gerçekleştirdi. Oldukça karanlık bir ortamda ”Summer Sixteen” şarkısını söyledi.

O ne söylüyor ? Sanırım o gölgeydi 🙁

Konser sırasında Drake ” Çocuklar benden Controlla şarkısını birazcık söylememi istedi”şeklinde konuşma yaptı. Tory Lanez’in Controlla şarkısına remix yapmasıyla, Drake’in hayranlarından olumlu dönüşler aldığı biliniyor.

Geçtiğimiz aylarda  Drake ve Tyga’nın yaşadığı pürüzler üzerine Tyga, 106 KMEL’a ”Asla bir problem olmadı.Yanlış anlaşılmaydı. Medya yüzündendi. Küçük bir oyun içerisine giriyorsunuz ve tüm gün küçük oyunun içinde kalabiliyorsunuz gibi. Biz asla gerçekten bir problem yaşamadık.” dedi.

Drake’in Konser İçin Uğrayacağı Duraklar

Drake-Future-Tour-Dates

Ayrıca 16’sında Roy Woods ve Dvsn Drake’in konser turuna konuk olacak.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir