Liam Payne’den Solo Çalışma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

One Direction grubu üyesi Liam Payne Capitol Records ile anlaşma yaptı. Geçtiğimiz ay grubun diğer üyelerinden Harry Styles’ in solo çalışma yapacağı duyulmuştu, şimdi de Liam Payne solo çalışma yapacağını Twitter hesabından duyurdu. https://twitter.com/Real_Liam_Payne/status/756158620816044032/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw Liam Payne solo çalışma yapmaya karar verse de ”One Direction daima ailem ve evim, ama bu çalışmanın neler getireceğini göreceğim için çok […]

One Direction grubu üyesi Liam Payne Capitol Records ile anlaşma yaptı. Geçtiğimiz ay grubun diğer üyelerinden Harry Styles’ in solo çalışma yapacağı duyulmuştu, şimdi de Liam Payne solo çalışma yapacağını Twitter hesabından duyurdu.

https://twitter.com/Real_Liam_Payne/status/756158620816044032/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Liam Payne solo çalışma yapmaya karar verse de ”One Direction daima ailem ve evim, ama bu çalışmanın neler getireceğini göreceğim için çok heyecanlıyım”şeklinde tweet attı.

Bunların üzerine Directionerlar Twitter üzerinden #OneDirectionIsOverParty hashtag açtı ve konu ile alakalı yorumlar ve fotoğraflar paylaştılar.

 

”Liam solo anlaşması yaptı, Louis ve Niall sözlerini tutmadılar, Harry bir oyuncu.”

1D hayranı olarak nasıl hissediyorsun ?

Acımasız ve aynı zamanda muhteşem.

Biz birlikte ölürüz

Birlikte ağlar ve güleriz

Anılarımız hep birlikte

Bu son olmamalı

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir