TUVANA TÜRKAY KAFA KARIŞTIRDI

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tuvana Türkay ve Selçuk Yöntem aşk mı yaşıyor?

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile birbirlerine sarılırken çekilmiş bir fotoğrafı kalp emojisiyle paylaşarak “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı. Sürpriz paylaşım, ‘Tuvana Türkay ile Selçuk Yöntem aşk mı yaşıyor?’ sorusunu akıllara getirdi. Ancak Türkay olay olan paylaşımını bir süre sonra kaldırdı.

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Yöntem paylaşımında,”Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim” notunu yazdı.

Dün akşam yakın arkadaşlarıyla doğum gününü kutlayan Selçuk Yöntem, Tuvana Türkay’ın paylaştığı mesajla ilgili konuştu. Yöntem “Arkadaşlar hepsi benim kardeşim, lütfen yanlış şeyler yazmayın” dedi.

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir