ENTERPRISE ŞEHİR İÇİ OFİSLERİNİ 40’A ÇIKARACAK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Araç kiralama şirketi Enterprise, coronavirüs salgınıyla artan mobilite talebi doğrultusunda devreye aldığı şehir içi ofis yatırımlarını sürdürüyor.

Pandemiyle birlikte araç kiralama şirketleri uçak ve otobüsün alternatifi oldu. Şehir içi ofis yatırımları hızlandı.  Araç kiralama şirketi Enterprise, coronavirüs salgınıyla artan mobilite talebi doğrultusunda devreye aldığı şehir içi ofis yatırımlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz aylarda Bodrum ve Antalya’daki ofislerini açan Enterprise, son olarak İstanbul Astoria AVM’de bir şehir içi ofis daha açtı. Pandeminin başından bu yana 3’üncü ofis yatırımını yapan Enterprise, yıl sonuna kadar şehir ofislerinin sayısını 40’a çıkarmayı hedefliyor.

Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Covid-19 salgını dünya genelinde havaalanlarının trafiğini azalttı. 2-3 aylık kısıtlamalarının kalkmasının hemen ardından talep bireysel araç kiralamaya döndü. Dış turizmin yavaşlaması ve havaalanları trafiğinin azalması bizleri şehir içi ofis yatırımlarına yönlendirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir’de de yeni şehir içi ofislerimizi açmak üzereyiz” diye konuştu.

Seyehat kısıtlamalarının kalkmasının ardından yoğun taleple karşılaştıklarını hatırlatan Tangün, bu talebin devam eden günlerde biraz daha yavaşlayacağını, ancak bayram döneminde yeniden artmasını beklediklerini dile getirdi. Tangün, “Ulaşımda önemli bir alternatif olmamız bizlere aynı zamanda ciddi sorumluluklar da getirdi. İnsanlar yalnızca tatil amaçlı değil, virüsten korunma amaçlı da kiralamaya yöneldi. Bu bilinçle toplum sağlığını korumak adına tüm araçlarımız teslim etmeden önce ve teslim aldıktan sonra detaylı şekilde dezenfekte ediyoruz. Pandemi döneminde hız kesmeden araç almaya devam ettik. Bayram öncesinde de filomuza yeni araçlar alarak sorunsuz hizmet vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir