TOM HANKS VE RİTA WILSON BAŞBAKAN MİTSOTAKIS İLE POZ VERDİ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Tom Hanks ve Rita Wilson artık resmen Yunanistan vatandaşı oldukları, Yunanistan Başbakanı Kyriakos Mitsotakis tarafından ortaya çıktı.

Tom Hanks ve Rita Wilson, Başbakan Kyriakos Mitsotakis ile poz vererek, resmen Yunistan vatandaşı olduklarını açıkladılar. Tom Hanks ve Rita Wilson artık resmen Yunanistan vatandaşı oldukları, Yunanistan Başbakanı Kyriakos Mitsotakis tarafından ortaya çıktı.

Başbakan, Cumartesi gecesi karısı, Hanks ve Wilson ile bir fotoğrafını paylaştı. Aktörlerin yeni Yunan pasaportlarını tuttukları görüldü. Yunanistan ülkesi ayrıca Hanks’in 42 yaşındaki çocukları Colin, 38 yaşındaki Elizabeth, 29 yaşındaki Chet ve 24 yaşındaki Truman da dahil olmak üzere tüm ailesine vatandaşlık verdi.

Hanks ve Wilson’ın Yunanistan’ın Antiparos adasında bir evi var, burada bir arsa satın aldılar ve yazlık evlerini 2004 yılında inşa ettiler. Çift ayrıca, Yunanistan’ın Patmos adasının Skala bölgesinde, 2018’te Yunanistan’da ikinci bir ev satın aldı.

Denize bakan büyüleyici bir terasa sahip olan villa, taş mimari yapıyla inşa edilmiş ve yakınlarında bir helikopter pisti olduğu ve adaya ulaşımın tek yolunun helikopterle olduğu da eklendi.

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir