WEST, KARDASHIAN’I GÖRMEK İSTEMİYOR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

West’in eşi Kim’i görmeyi reddettiği, Justin Bieber’ın ise 43 yaşındaki rapçiyi çiftliğine giderek ziyaret ettiği ve moral verdiği iddia edildi.

Son günlerde karmaşık sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Kanye West, eşi Kim Kardashian’dan boşanmaya çalıştığını söylemişti. Kim Kardashian ise West’in bu paylaşımlarına karşı sessizliğini bozmuş, eşinin bipolar hastası olduğunu söyleyerek kendisine anlayış gösterilmesini istemişti. Şimdi de West’in eşi Kim’i görmeyi reddettiği iddia edildi. Justin Bieber ise 43 yaşındaki rapçiyi çiftliğine giderek ziyaret etti ve moral verdi. West, 26 yaşındaki pop yıldızının fotoğrafını sosyal medya hesabına yükledi.

Kanye’nin Güney Carolina’daki mitingde, en büyük çocukları North’u neredeyse kürtajla aldıracaklarını açıklayan ve kürtaja karşı olduğunu söyleyen West ve Kardashian’ın o günden beri iletişimlerinin koptuğu söyleniyor. İddialara göre, Kim, eşi West ile zihinsel durumu hakkında konuşma girişiminde bulunduğunu ancak West tarafından bu talebin reddedildiğini söyledi. Kim Kardashian, eşine yardım etmek için West’i kaldığı Wyoming çiftliğine uçtuğu, ancak West’in görüşmek istememesi üzerine geri dönmek zorunda kaldığı öne sürüldü.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir