AMBER İÇİN DÜELLO TEKLİFİ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Elon Musk, kendisini eski eşi Amber Heard ile evliliği esnasında ilişki yaşamakla suçlayan ünlü oyuncu Johnny Depp’e “kafes dövüşü” teklifinde bulundu.

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk, kendisini eski eşi Amber Heard ile evliliği esnasında ilişki yaşamakla suçlayan ünlü oyuncu Johnny Depp’e “kafes dövüşü” teklifinde bulundu. Musk, kendisini cinsel organını kesmekle tehdit eden Depp’e yanıt verdi. Heard ve Musk’ın birbirlerini şiddetle suçladıkları dava İngiltere’nin başkenti Londra’da hala devam ediyor.

Musk, Depp ile gerilimine dair yaptığı açıklamalarda “Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin” ifadelerini kullandı. 57 yaşındaki Hollywood yıldızı The Sun’ın yayın hakları sahibi News Group Newspapers’a açtığı davada verdiği ifadede Heard ile henüz boşanmadan önce Elon Musk’ın Heard ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki yaşadığını iddia etmişti. İddiaları birçok kez yalanlayan Musk yeni röportajında, “Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım, bu tamamen yalan” dedi. Amber Heard, 2017’de boşandığı eski eşi Depp’i evlilikleri süresince kendisine şiddet uygulamakla suçluyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir