DİLAN ÇITAK’TAN JUSTIN TIMBERLAKE İTİRAFI

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

İbrahim Tatlıses’in kızı, şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses hayattaki en büyük pişmanlığını açıkladı.

İbrahim Tatlıses’in kızı, şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses hayattaki en büyük pişmanlığını Bodrum tatilinde açıkladı. Dilan “Amerikalı yıldız Justin Timberlake ‘Lütfen benimle düet yapar mısın?’ demişti. Arkamı dönmüş, bırakıp gitmiştim. Şimdi büyük pişmanlık içindeyim” dedi. Dünya starı olmak istediğini söyleyen şarkıcı, yeni albümünde babası İbrahim Tatlıses’in şarkılarını okuyacağını açıklaması da dikkat çekti.

Evlilikten, hayallerine, pişmanlıklarına kadar tüm gerçekleri anlattı. İlk kez albüm çıkaracağını söyleyen Dilan Çıtak, “İbrahim Tatlıses şarkıları olacak. Hangi şarkıların olduğunu söylemiyorum. Kendi tarzımla okuyacağım şarkıları. Benden çok fazla arabesk söylememi bekliyorlar ama ben arabesk söylemiyorum normalde de. Tarzımı anlatabileceğim şekilde okuyacağım” dedi. Tatilinin güzel geçtiğini söyleyen şarkıcı, “Ben 20 yıldır Bodrum’a gidip geliyorum. Her yaz buradayım zaten. Yazları 3 ay boyunca Bodrum’da büyüdüm. Çok güzel geçiyor, ben tatilde başka bir yeri tercih edemiyorum. Ailem de burada, eş, dost da burada o yüzden Bodrum vazgeçilmezim” diye konuştu.

Levent Dörter ile aşk yaşayan Çıtak, evlilik için, “Evlenme planımız vardı, zaten her zaman var. Şu anda bir sürü aksilikler oluyor bu dönemde. Bir de koronavirüs var. Açıkçası önümüzü göremiyoruz. Şu an aman bir an önce evlenelim gibi bir telaşımız yok” şeklinde konuştu. Hastalık sürecinden de bahseden Dilan Çıtak, “Ben ve Levent, coronavirüs olduk. Bir anda oldu bitti anlayamadık çok fazla. Ayrı ayrı olduk, o hastanedeydi, ben evdeydim. Ağrı, sızı ve endişe ama çok şükür geçti” dedi. ,

 

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir