MASTERCHEF 2020’DE WALİSON FONSECA DİKKAT ÇEKTİ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Walison Fonseca, MasterChef Türkiye’nin 2020 sezonunda en dikkat çeken isimlerden biri oldu.

Walison Fonseca, MasterChef Türkiye’nin 2020 sezonunda en dikkat çeken isimlerden biri oldu. Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca’nın MasterChef mücadelesine devam edip edemeyeceği ilerleyen günlerde belli olacak. Peki, MasterChef Brezilyalı yarışmacı Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, eşi kim?

Masterchef Türkiye 2020 yeni yarışmacıları ile başladı. Yaptığı suffle ile jüriden tam not alan yarışmacılardan biri de Brezilyalı aktör, model Walison Fonseca oldu. Yakışıklığı ile dikkat çeken Walison Fonseca 34 yaşında Türk kızı Melisa Pınar ile evli ve bir kız babası.

MasterChef’in Brezilyalı yarışmacısı Walison Fonseca, 3 yıldır Türkiye’de yaşıyor. Türkiye’de akörlük ve oyunculuk yapan iddialı yarışmacı, MasterChef’e kendi ülkelerinde yapılan bir lezzetle katıldı. Mehmet Şef ile Danilo Şef’in evet oyları ile üst tura çıkmayo başardı. MasterChef’in ilk bölümlerinden dikkatleri üzerine çeken Walison Fonseca’nın eşi Türk. Eşi Melisa Pınar’la çekildiği fotoğrafları sık sık paylaşan Walison Fonseca, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir