COŞKUN SABAH’TAN ELEŞTİRİLERE SERT YANIT

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Coşkun Sabah, kızı Roza için söylediği “Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı olamaz.” açıklamasına gelen eleştirilere yanıt verdi.

Coşkun Sabah, verdiği bir röportajda kızı Roza için söylediği “Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı olamaz. Kapattırdık sosyal medya hesabını” açıklamasına gelen eleştirilere yanıt verdi.

Sabah, “Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını sosyal medya sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir? Ben umursamıyorum bile. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz?” dedi.

Sabah sözlerini şöyle sürdürdü: “Normal Türk örf ve âdetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum.”

Sanatçı, “Kızınızın sizinle 10 gündür konuşmadığı haberleri doğru mu?” sorusuna, “Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok” diye yanıtladı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir