CHP VE AKP’DEN DÜNYACA ÜNLÜ MODELE DARP İDDİASI HAKKINDA AÇIKLAMA GELDİ

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk’un, İzmir’de Momo Beach adlı eğlence mekanında güvenlik görevlileri tarafından darp edildiği iddia edildi.

Dünyaca ünlü Ukraynalı top model Daria Kyryliuk’un, İzmir’in Çeşme ilçesindeki Momo Beach adlı eğlence mekanında güvenlik görevlileri tarafından darp edildiği iddiası gündeme oturdu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy “Bu kabul edilemez magandalığın kimsenin yanına kar kalmayacağını hep birlikte göreceğiz” mesajını verirken CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise Emniyet’e çağrıda bulundu.

Daria Kyryliuk, maruz kaldığı şiddeti gösteren fotoğrafı da sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü model ve 3 arkadaşı şikayetçi olurken Momo Beach ise iddiaları yalanladı.

Darp iddiası siyasetin de gündemine oturdu. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İzmir’in Çeşme ilçesinde yaşanan darp olayını kınadı. Bakan Ersoy, “Cuma gecesi Çeşme’de yaşanan, turizm bölgesinde asla olmaması gereken ve özellikle de bir kadına yönelik yapılan çirkin saldırıyı kınıyorum. Bu kabul edilemez magandalığın kimsenin yanına kar kalmayacağını hep birlikte göreceğiz” mesajını verdi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise olaya devlet ciddiyetiyle yaklaşılması gerektiğini belirtti. Özkoç şu çağrıda bulundu: “İzmir Çeşme’de Daria Kyryliuk ve arkadaşlarının kulübün güvenlik görevlileri tarafından darp edilmesi iddiasına devlet ciddiyetiyle yaklaşılmalıdır. Emniyet müdürlüğü dedikodulara sığınmadan, kamera kayıtlarının kaybolmasına izin vermeden bu olayın aydınlatılmasından sorumludur.”

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir