1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars / Puan:
Loading...

2014 yılında evlenen Engin Altandüzyatan ve Neslişah Alkoçlar’ın oğulları Emir Aras 2016’da, kızları Alara 2018’de dünyaya gelmişti. Dün Alara’nın doğum günüydü. Bodrum tatilinden dönen çift, kızlarının 2’nci yaşı için Zekeriyaköy’de parti verdi. Organizasyonu Minty Events yaptı. Alara’nın pastası 3 katlıydı. Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan ile birlikte kızları Alara’nın doğum gününü kutladı. Instagram […]

2014 yılında evlenen Engin Altandüzyatan ve Neslişah Alkoçlar’ın oğulları Emir Aras 2016’da, kızları Alara 2018’de dünyaya gelmişti. Dün Alara’nın doğum günüydü. Bodrum tatilinden dönen çift, kızlarının 2’nci yaşı için Zekeriyaköy’de parti verdi. Organizasyonu Minty Events yaptı. Alara’nın pastası 3 katlıydı.

Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan ile birlikte kızları Alara’nın doğum gününü kutladı. Instagram hesabının hikaye bölümünden kızıyla paylaşım yapan Engin Altan, fotoğrafa “Doğum günün kutlu olsun bebeğim, kızım…” notunu düştü. Neslişah Alkoçlar Düzyatan ise doğum gününden paylaştığı karelere, “İyiki dogdun benım canım kızım, seni çok seviyoruz” mesajını yazdı.

 

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir