Cuma, Haziran 24, 2022

Gezgin Fest Kilyos’ta Number1 rüzgarı esecek

Gezgin Fest Kilyos, 24-25-26 Haziran tarihlerinde Number1 Medya sponsorluğunda 3 gün boyunca müzikseverlere Kilyos’ta ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin en kapsamlı gençlik festivali olan Gezgin Fest’te en çok dinlenen sanatçı ve gruplar, Kilyos Gümüşdere sahilinde her türlü konforun sunulacağı 10 bin kişilik bir alanda 2022 yazını renklendirecek. Sadece müziğin değil, tasarımın ve eğlenceli aktivitelerin gün boyu devam ettiği, görsel showların ön planda olduğu bir festival, birçok yeniliğe imza atarak, çizgisini koruyarak seyircisi ile buluşuyor.

Etkinlik takvimi şu şekilde:

10 binden fazla müzik tutkununun katılması beklenen, rock’tan elektronik müziğe, rap’ten blues’ a kadar diğer kültürlerin farklı tarzlarını içeren Gezgin Fest Kilyos; “Citizens Of The World“ sloganıyla dünyanın her tarafından gelen festival severleri birleştirmeyi amaçlıyor.

Selda Bağcan, hayko Cepkin, Can Bonomo, Sefo, Ozbi, Eypio, Cakal & Reckol, Motive, Deeperise, Atilla Volga, Necati ve Saykolar, Redrobüs, Begy, Tuna Taneri (Dj), Mood Rabbit(Dj), Tuğkan, Perdeniz Ardındakiler, Hedonutopia, Kadir Çetin (Dj) ve Mert Hakan (Dj) gibi birçok değerli isim, 3 gün boyunca Türkiye’nin çadır konaklamalı en büyük festivali olan Gezgin Fest’te sahne alacak.

Türkiye’nin en kapsamlı gençlik festivalinin 26 Haziran Pazar gününde ise Number1 Fm müzik direktörü Dj Mert Hakan ve Number1 Türk Fm müzik direktörü Dj Kadir Çetin‘de performans sergileyecek.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir