Hayranları parçalıyordu

Yılbaşı gecesi Küçükçiftlik Parkı’nda konser veren Duman Grubu’nun solisti Kaan Tangöze, seyircilerin arasına girmeye kalkınca sevgi selinden nasibini aldı. Hayranları sanatçının tişörtünü yırtıp almaya çalıştı.

ROCK müziğin ünlü grubu Duman’ın, yılbaşı gecesi Maçka’daki Küçükçiftlik Park’ta verdiği konserde içkiler su gibi aktı. Sahnede içki içerek hayranlarına eşlik eden grubun solisti Kaan Tangöze, en çok sevilen şarkılarını seslendirerek onları kendinden geçirdi. Alkolün de etkisiyle bir süre sonra sahneden atlayarak seyircilerin arasına giren Tangöze, sevgi seliyle karşılaştı. Barikatların arkasından sanatçıya ulaşmaya çalışan hayranları, Tangöze’nin tişörtünü yırtıp almaya çalıştı. Bu sırada araya girmeye çalışan menajerle olayı görüntülemeye çalışan gazeteciler arasında arbede yaşandı.

DUMAN'I PARÇALIYORLARDI / 11

Çekmeyin, Kaan kızıyor

Duman’ın solisti Kaan Tangöze ile aşk yaşayan Seçkin Piriler, sevgilisini uzaktan izledi. Gazetecilerin kendisini görüntülemesi üzerine, “Lütfen beni çok çekmeyin, Kaan kızıyor. Sahnede dikkati dağılmasın şimdi. O tam konsantre olmuş durumda” diyerek karavan içindeki kulise gitti.

 

Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Kaan Tangöze’yi izleyen Seçkin Piriler, görüntülendiğini fark edince kulise girdi.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio