Daha Fazlası Burada

NUMBER1 DİNLEYİCİLERİNE ARÇELİK’TEN MUHTEŞEM HEDİYELER

Number1 Fm ve Number1 Türk Fm, 22 Nisan Perşembe günü Akçaylar Ticaret Arçelik Mağazası’ndan canlı yayın yapacak. 13:00 – 15:00 saatleri arasında ortak canlı yayını dinleyen ve mağazaya gelen dinleyicilerimize Arçelik’in birbirinden güzel armağanları olacak.   Adres: Uğur Mumcu Mah. Eski…

HÜRRİYET YAZARINDAN BOMBA İDDİA

Konuyla ilgili bir bomba iddia da Hürriyet yazarından geldi. Ebru Gündeş, “Başka kadınlarla ilişkisi var” diyerek 11 yıllık eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtı. Zarrab’ın yasak aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş’in yakın arkadaşı Hadise olduğu iddia edilmişti. Hürriyet…

DEMET ÖZDEMİR’İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Demet Özdemir’in bu yaz Netflix’e çekeceği sinema filminin detayları ve partnerinin kim olduğu sonunda belli oldu. ‘Aşk taktikleri’ adlı filmde Özdemir’e, Şükrü Özyıldız’ın eşlik edeceği açıklandı.

SALMA HAYEK’İN KUAFÖR SELFİE’Sİ

 Salma Hayek, kuaförde çektiği selfie’yi yayınladı. Dünyaca ünlü oyuncu, fotoğrafın altına, ‘Çekimler öncesi göz altımdaki morluklar için yeni teknoloji deniyorum’’ notu düştü.

EŞİ COOKE MARONEY İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Jennifer Lawrence ve kocası Cooke Maroney, altı aydır ilk kez birlikte görüldü. Kameralardan uzak bir hayatı tercih eden çift akşam yemeği için uzun zamandan sonra dışarı çıktı. Ünlü çift en son, ilk evlilik yıl dönümlerinin hemen öncesinde birlikte görülmüşlerdi.

DUA LİPA’DAN PAYLAŞIM

Müzik sektörünün en şık giyinenleri arasında bulunan ünlü şarkıcı Dua Lipa, Desenli tulumu ve uyumlu çizmeleriyle ayna karşısında çekindiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. 25 yaşındaki şarkıcının bu fotoğrafına ‘onun keskin havasını seviyoruz’ yorumları yapıldı.

GÜLŞEN’DEN AYNA KARŞISINDA CESUR POZ

Ünlü şarkıcı Gülşen, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin dikkatini çekti. Ayna karşısında çektiği bir fotoğrafını paylaşan Gülşen, kendini cansız mankene benzeterek, ‘Cansız manken sandım ama benmişim’ dedi.

DOSTLUK AŞKA DÖNÜŞTÜ, BİR AYDIR BİRLİKTELER

Aşk iddialarını sürekli havada bırakan, sezon finali yapan Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel ile Kerem Bürsin maldivlerde bir otelde görüntülendi. Sonunda baş başa romantik bir tatile çıkan çiftin bir aydır birlikte olduğu, dostluğun aşka dönüştüğü öğrenildi.

ENGİN EKİNCİ KOLEKSİYONU DİJİTAL DE

İstanbul moda Akademisi mezunu genç tasarımcılar, Engin Ekinci, Ezgi Karayel ve Mehmet Demir’e ait koleksiyonlar ‘’Karma BY İMA’ defilesiyle dijital olarak tanıtıldı. Ekinci ‘’Chanied koleksiyonunu, Karayel ‘A piece of work’ koleksiyonunu, Demir ise ‘’Awakeing’’ koleksiyonunu beğeniye sundu.

TARZI TAKİPÇİLERİN BEĞENİSİNİ KAZANDI

Bir süredir şarkıcı Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Demet Özdemir, paten kayarken çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü oyuncunun sportif tarzı takipçilerinin büyük beğenisini kazandı.