Daha Fazlası Burada

NEW YORK GECE HAYATINI MÜZE HALİNE GETİRİYOR

“Harlem’deki Cotton Club’dan Midtown’daki Studio 54’e şehrin gece hayatı zengin bir kültürel tarihe sahip ve bir müzeyle ödüllendirilmeli” diyorlar yapılan açıklamalarda.Wall Street Journal ise gece hayatı…

32 ENSTRÜMAN İCAT ETTİ

“İcat ettiğim her enstrüman farklı sesler çıkarıyor. Bu enstrümanların hepsi bana özgü ve dünyada başka bir eşi yok. Elim her çamura değdiği zaman bir müzik aleti üretiyorum. İlk ürettiğim müzik aleti ise Zafudu ismini verdiğim bir enstrümandır” dedi.

ÇAĞLA ŞİKEL SEZONU AÇTI

42 yaşında olmasına rağmen fit vücuduyla sık sık adından söz ettiren Çağla Şıkel, siyah bikinisi ile verdiği bu pozu, “Tatil başlamıştır” notuyla 3 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı.

TÜLİN ŞAHİN’DEN BAKIM SIRLARI

Top model, çamaşırların doğru şekilde yıkanıp keratin içeren deterjan ile bakım yapılmasının yanı sıra  yıkama talimatlarının birebir uygulanması, doğru ütüleme ve katlama teknikleriyle de kalitesinin de sürdürülebilir olacağını vurguluyor. 

FARUK K. ‘HADİ BAKALIM’ İLE FENOMEN OLDU

Tik Tok’ta “Hadi Bakalım” etiketiyle toplamda 73 Milyon görüntülenen Demet Akalın ve Faruk K bu özel başarı için Demet Akalın’a Teşekkür Etti. Sosyal medyada 73 milyon kez görüntülenen “Hadi Bakalım “şarkısı ile dans etmek, yemek yapmak trend oldu.

NUR VE GÜL’Ü BİRBİRİNDEN AYIRT ETMEK İMKANSIZ

İkiz kardeşler Nur ve Gül’ün arasam da açma şarkısı tüm platformlarda müzikseverler ile buluştu. Kardeşler, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştıkları projenin kapağından klip çekimine kadar her detayıyla kendileri ilgilendi. Nur ve Gül’ü ayırt etmek ise neredeyse imkansız.

HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE’DEN MODA SHOW

İnstagram’da 2.7 milyon takipçisi olan Hazal Filiz Küçükköse sosyal medyada adeta defile yapıyor. Oyuncunun etkileşimini gören firmalar reklam için iş birliği yapmak istemişler. Küçükköse ise hepsini ajansına yönlendirmiş.

DEMET ÖZDEMİR İLE OĞUZHAN KOÇ TATİLDE

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, Tatile Çeşme Alaçatı Biblos Otel’de devam ediyor. Arkadaşlarıyla birlikte denize giren çift neşeli anlar yaşadı. Oğuzhan Koç’un esprilerine gülen Demet Özdemir’in kahkahaları plajı çınlattı.

ECE USLU İLE ALP TUĞHAN AŞK YAŞIYOR

Uzun süredir aşk haberleriyle gündeme gelmeyen Ece Uslu kalbini iş insanı Alp Tuğhan’a kaptırdı. Oyuncu, bir taşımacılık şirketinin CEO’su olan sevgilisiyle tatile çıktı. Ece Uslu, aşkıyla birlikte Maldivlerde fotoğraf paylaşınca bu ilişki ortaya çıkmış oldu.