Celeste’den Rihannaya Özel Koleksiyon

Yeni yılla birlikte yeni bir aşka yelken açan 21 yaşındaki seksi şarkıcı, ünlü bikini tasarımcısı Celeste Johnny’den kendisi için özel ve değişik bikini modelleri tasarlamasını istedi. Modaya olan düşkünlüğüyle bilinen güzel şarkıcının, yeni sevgilisi Matt Kemp ile çıktığı tatilde giydiği siyah mayokini Johnny’nin tasarımıydı. Tatilde giydiği siyah mayokiniyi çok beğenen Rihanna, tasarımcının kendisi için değişik renklerde ve modellerde bikini ve mayokini tasarlamasını talep etti.

‘RIHANNA ÇOK GÜZEL’
Seksi şarkıcının tasarımlarını beğenmesine çok sevindiğini söyleyen Johnny, “Rihanna’ya özel tasarım yapacağım için gerçekten çok mutluyum. Rihanna’nın inanılmaz güzel ve düzgün bir fiziği var. Tasarımlarımın onun üstünde güzel duracağından hiç şüphem yok” dedi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio