Kafalar karıştı

Hollywood’un ünlü çifti Angelina Jolie ve Brad Pitt, boşandıkları yolundaki iddiayı ilk ortaya atan News Of The World gazetesi hakkında “yalan haber yapmak” iddiasıyla dava açtı.

 

BBC’nin haberine göre, Jolie-Pitt çiftinin avukatı Keith Schilling, gazeteden ilk kez 24 Ocak’ta ortaya attığı iddiayı geri alıp özür dilemesini istediklerini açıkladı. Schilling, gazetenin bu talebi yerine getirmemesi üzerine, çiftin tazminat davası açma kararı aldığını duyurdu.

Bu arada çifte boşanma davasında danışmanlık yapacağı iddia edilen avukat Sorrel Trope de dün ortaya çıkarak, kendisinin Jolie-Pitt çiftiyle hiç karşılaşmadığını ve boşanma davasında danışmanlık yapmasının da söz konusu olmadığını açıkladı. Avukat Sorrel, ne kendisinin ne de çalıştığı hukuk şirketinin Jolie-Pitt çiftiyle hiçbir ilişkilerinin bulunmadığını duyurdu.

News Of The World, 24 Ocak’ta çiftin boşanmak üzere dava açtığını ileri sürmüş ve ayrıca çocukların velayetlerini paylaşıldığını ve 205 milyon dolarlık mal varlıklarının da bölüşüldüğünü iddia etmişti.

Hollywood’u sarsan bu iddia düne kadar yalanlanmamıştı. Angelina Jolie-Bradd Pitt çifti, bu iddianın ortaya atılmasından sonra ilk kez dün Amerikan Futbol Ligi Finali’nde birlikte en büyük oğulları Maddox ile birlikte görülmüşlerdi.

ANGELINA JOLIE FOTO GALERİ

BRAD PITT FOTO GALERİ

AİLE FOTO GALERİ

Haber

İlginizi Çekebilir