Michael'ın ölüm anı

Bir Amerikan Televizyonunda yayınlanan Michael Jackson’ın ölümünü canlandıran video tartışmalara yol açtı.”Famous Crime Scene” (Ünlü olay yeri) adlı programda Jackson’ın benzeri aktör 30 dakikalık programda ölüm anı ve sonrasını canlandırdı.Videoda, bayılmasından sonra Jackson’ı öldürdüğü iddia edilen doktoru Dr. Conrad Murray ona önce yatağında sonra da yerde suni teneffüs ve kalp masajı yapıyor.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ambulans geldikten sonra pop kralına oksijen maskesi takılıyorJackson’ın ölümünden sonra adli tıpta yapılan incelemeler de şok edici videoda canlandırılıyor. Michael Jackson’a çok benzeyen aktör adli tıp doktorunun incelemesi için sedyede yatıyor.Michael Jackson’ın ölüm anını en gerçekçi şekilde canlandırmak için videoya Jackson’ın ölüm anında çevresinde bulunan herkes ve her şey dahil edilmiş. Ünlü yıldızın hastaneye kaldırılmasından sonra onu dışarıda bekleyen paparazziler de videoda bulunuyor. Jackson ailesinin avukatı Brian Oxman ile bile program için röportaj yapılmış. Pop yıldızının ölümünden sonra cesedinin morga götürülmesi de tüyler ürpertici biçimde tasvir ediliyor. Michael’ın bayılmasından sonra yapılan 911 konuşmaları da birebir canlandırılıyor. “Saat 12.21’de bir telefon aldık. Kimin aradığını bilmiyoruz ama sesinden çok zor durumda olduğu anlaşılıyordu “Saat 12.25’te sağlık ekipleri olay yerine geldi; o sırada Michael’ın doktoru ona kalp masajı yapıyordu. Ekipler hastanın Michael Jackson olduğunu o anda anladı.” Jackson’ın doktorunun ona yatakta kalp masajı yapması da tartışma yaratmıştı. Uzman doktorlar kalp masajının sert bir yüzeyde yapılması gerektiğini, Jackson’ın doktorunun da bunu bilmesi gerektiğini ifade ediyorlar.

Videonun daha sonraki sahnelerinde Jackson, sağlık ekipleri tarafından sedye ile hastaneye taşınıyor.


 

MICHAEL JACKSON FOTO GALERİ

MICHAEL JACKSON CENAZE TÖRENİ

MICHAEL JACKSON ŞARKILARI

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio