Miley isyan etti

Dokuz yaşından beri kendi televizyon programı olan Miley Cyrus, kendisini yönetmeye çalışanlara tepki gösterdi
1992’de Kanada’da doğan ve Disney tv’de gösterilen ‘Hannah Montana’ isimli diziyle üne kavuşan Miley Cyrus, son dönemlerde isminden en çok söz ettiren genç yeteneklerden biri… Arka arkaya albümler çıkaran, Cyrus, Glamour dergisine verdiği röportajda, genç bir kız olmaya çalışmanın zorluklarını, şöhret nedeniyle yaşadığı zorlukları ve çok genç yaşta neredeyse bir milyar dolarlık bir ticaret objesi haline gelmekten duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.
 
 
MILEY CYRUS FOTO GALERİ

NORMAL BİR GENCİM
Son derece normal genç bir kız havan var… Bunu nasıl başarıyorsun?
Zaten normal bir genç kızım! Hâlâ kendinin tam olarak kim olduğunu öğrenmeye çalışan, son derece normal bir kızım…

Şöhret, sana farklı bir bakış açısı kazandırdı mı?
Oscar törenine, ilk kez katıldığımda henüz 13 yaşındaydım. İki yıl süren bir ilişkiyi 16 yaşımda noktaladım. Şu an başka bir ilişkim var. Bir televizyon programım var. Müzik çalışmalarım sürüyor. Sanırım, herhangi birinin en erken 19-20 yaşında yaşayabileceği şeyleri ben henüz 13-14 yaşında yaşamaya başladım. Bu benim herşeyi farklı görmeme tabii ki neden oluyor.

Şöhretin seni zorlayan tarafları var mı? Şöhretle geçen süre zarfında neler öğrendin?
Kimseye kolay kolay güvenmemeyi, ‘hayır’ demeyi ve kendime güvenmeyi öğrendim… 300 arkadaşım var. Ama sadece dört kişiye güvenirim. Onlar dışında kimse benimle ilgili bir şey bilmez…

Bu yaşta, kendine ait büyük bir pazar yarattın, bu seni zorlamıyor mu?
Oyuncak bebek gibi görülmekten bıktım aslına bakarsan… Ben kendi tercihleri olan, kendi kendine karar verebilen bir gencim. Belki 13 yaşında birilerinin sana yol göstermesi güzel, ama benim yaşımda artık insan yavaş yavaş kendi kararlarını kendi vermek istiyor.

Babanla muhteşem bir ilişkin olduğu söyleniyor… Ailenle ilişkin nasıl?
Cidden muhteşem bir ilişkimiz var. Babamla kavga etmeyi ve tartışmayı bile seviyorum. Onlar, dünyada en çok güvendiğim insanlar, bu yüzden mutluyum

Haber

İlginizi Çekebilir