Heykeli bile rahat bırakmadılar

Alacakaranlık serisinin yakışıklı vampiri Robert Pattinson’un da artık Madame Tussaud müzesinde bir heykeli var. Genç kızlar aktörün heykeline bile inanılmaz bir ilgi gösterdi..Amerikalı yazar Stephenie Meyer’in çok satan roman serisinden sinemaya uyarlanan Alacakaranlık (Twilight) filmindeki Edward Cullen tiplemesiyle ünlenen İngiliz aktör Robert Pattinson’un balmumu heykeli, Londra’daki dünyaca ünlü Madame Tussaud müzesinde sergilenmeye başladı.

ROBERT PATTINSON FOTO GALERİ

Müzenin içinde VIP bölüme konulan balmumu heykel ilk gün ziyaretçilerin akınına uğradı. Alacakaranlık serisinde canlandırdığı vampir karakteriyle özellikle genç nesil arasında geniş bir hayran kitlesine kavuşan 23 yaşındaki yakışıklı aktörün balmumu heykeli, dört aylık bir çalışma sonrasında tamamlandı.Heykel, 165 bin euroya mal oldu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio