10 yılın şampiyonu

İNGİLTERE’de yayınlanan resmi verilere göre, geçen 10 yıl boyunca bu ülke radyolarında en çok Amerikalı şarkıcı Madonna’nın şarkıları çalındı. Beatles ve Robbie Williams onu takip ediyor. Daha önce yapılan bir ankette, son 75 yılda en çok çalınan parça, Procol Harum grubuna ait “A Whiter Shade Of Pale” çıkmıştı. Son 10 yılın listesi şöyle sıralanıyor:

1. Madonna    
2.
The Beatles
3.
Robbie Williams
4. Queen  
5.
Take That
6. Sugababes
7.
Elton John
8.
Elvis Presley
9. Abba
10. Coldplay
11.
Pink
12.
U2
13.
Kylie Minogue
14. Stevie Wonder
15. Oasis
16. Scissor Sisters
17. Rod Stewart
18. Girls Aloud
19. The Rolling Stones
20. Stereophonics

MADONNA FOTO GALERİ

Madonna Malavi’de 15 milyon dolara okul inşa ettiriyor

MADONNA, kendi vakfı tarafından 15 milyon dolara inşa ettirilecek bir kız okulunun temel atma törenine katılmak amacıyla Afrika ülkelerinden Malavi’ye gitti. Proje sorumlusu Anjimile Mtila-Oponyo, Madonna’nın bugün düzenlenecek temel atma töreninde inşaata ilk taşı koyacağını belirtti. Şarkıcı, Malavi’ye biyolojik çocukları Rocco ile Lourdes ve Malavi’den evlat edindiği iki çocuğu David Banda ve Chifundo Mercy James’i de götürdü. Madonna’nın başkent yakınlarında inşa edilecek kız okulunun 500 öğrenciye eğitim imkanı sağlaması planlanıyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio