Aynı çatı altında

Ünlü şarkıcı Chris Brown’dan, gördüğü şiddet yüzünden ayrılan ve zor günler geçiren genç popçu Rihanna’nın şu sıralar keyfine diyecek yok. Üç aydır beyzbolcu Matt Kemp ile birlikte olan 22 yaşındaki Rihanna, sevgilisini evine taşınması için davet etti. Los Angeles’ta lüks bir villada yaşayan Rihanna, sevgilisinden ayrı kalmak istemediği için Kemp’le birlikte yaşamak istedi. Sevgilisinin doğum gününde düzenlediği büyük partiden etkilenen Rihanna, yakın çevresine Kemp’in hayatının erkeği olduğunu söyledi.

MATT’İ SEVİYOR
İki hafta önce Rihanna’nın evine taşınan Kemp, antrenmanları yüzünden sürekli şehir dışında olsa bile bulduğu her fırsatta soluğu sevgilisinin yanında alıyor. Sevgilisinin ailesiyle de tanışan Rihanna’nın yakın çevresi, şarkıcının Kemp’le evlilik hayalleri kurduğunu söyledi.

RIHANNA FOTO GALERİ

RIHANNA RUDE BOY

 

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio