Lolitaların sonu

Gala dergisi, çocuk yaşta hayatımıza giren ve hızlı gelen şöhret yüzünden özel hayatlarında ve kariyerlerinde zorluk yaşayan genç starları sayfalarına taşıdı

Britney Spears
DISNEY televizyonunda şarkılar söyleyen, Britney Spears kariyer basamaklarını son derece hızlı tırmandı. Ancak bu hız genç yıldıza iyi gelmedi. Arka arkaya üç kez evlenip boşanan Spears’ın iki de oğlu var.

BRITNEY SPEARS FOTO GALERİ

EMMA WATSON:
WATSON, ‘Harry Poter’ serisiyle şöhreti yakaladı. Ancak genç yıldız, ailesiyle ve arkadaşlarıyla sürekli problem yaşıyor. Medyadan uzak kalmamak için, sürekli gündemde kalmaya çalışmak, genç yıldızların işlerine odaklanmalarını da engelliyor.

EMMA WATSON FOTO GALERİ

MILEY CYRUS:
Spears gibi kariyerine Disney televizyonunda başlayan genç şarkıcı, şimdiden çıplak fotoğrafları, erkek arkadaşları ve ailesiyle yaptığı kavgalarla gündeme geliyor.

MILEY CYRUS FOTO GALERİ

MARY-KATE OLSENMARY
İKİZ kız kardeşler, ‘Full House’ isimli diziyle ünlendi. Arka arkaya birkaç gençlik filminde de oynayan ikizlerin, yıllardır oyunculuk dünyasında elde ettikleri bir başarı yok!


MARY KATE OLSENMARY FOTO GALERİ

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio