Lady Gaga’yı korkutan hastalık

İngiliz The Times gazetesi muhabiri Caitlin Moran ile konuşan şarkıcının, teyzesinin ölümüne neden olan deri vereminden çok korktuğu öğrenildi. Muhabirin, Gaga’ya Yeni Zelanda konseri sırasında bayıldığını ve iki konseri de yorgunluk nedeniyle ertelediğini hatırlatması üzerine sanatçı; “Artık iyiyim. Yorgunluktan ve başka bazı şeylerden oldu” dedi.

Teyzesi Joanne ile çok yakın olduğunu söyleyen Gaga, “Teyzem deri vereminden öldü” diye konuştu. Hastalığın genetik olduğunu belirten şarkıcı, soru üzerine test yaptırdığını belirterek, “Ama kimsenin benim için endişelenmesini istemiyorum” dedi. Ancak test sonucunun ne çıktığına dair bir bilgi vermedi. Deri veremi kaynaklı ölüm çok az yaşanıyor. Hastalık, kalp çarpıntısına, nefes darlığına, eklem ağrılarına ve anemiye neden olabiliyor.

LADY GAGA FOTO GALERİ

LADY GAGA BEYONCE DÜETİ; TELEPHONE

LADY GAGA GRAMMY PERFORMANCE

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio