Rihanna'dan "Thriller" Gibi Albüm

Def Jam, Rihanna’nın yeni albümünün “Thriller”a benzer etki yaratacağından emin.

Kayıtlarında Stargate, Ester Dean, Mel & Mus and Rock City, Ne-Yo ve The-Dream gibi isimlerin yer aldığı yeni Rihanna albümünün hazırlıklarına tam gaz devam ediliyor. Def Jam  şirketinin başkan yardımcısı, “Rihanna’nın yeni albümünün tamamının hit şarkılardan oluşması için çalışıyoruz. Rihanna’nın tüm şarkılarda parmağı var. Her şarkının görselliğiyle ilgili ilginç fikirleri var. Şimdiden albümün Thriller gibi eskimeyen albümlerden biri olacağı duygusunu taşıyorum.” şeklinde konuşuyor.

Bu albümde dev bir ekiple çalışan Rihannaya 50’ye yakın prodüktör eşlik ediyor. Albüm için yaklaşık 30 stüdyo kiralanmış ve her prodüktör 6-7 şarkı üzerinde çalışıyor. Başarılı şarkıcının yeni albümü işte bu dev çalışmanın sonunda ortaya çıkacak en iddialı şarkılardan oluşacak.

RIHANNA FOTO GALERİ

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio