Lopez'e 40 milyon dolarlık dava

Haberlerde, KKTC‘de konser vereceği haberinin ardından sanatçının çok fazla protesto mektubu aldığıve internetteki sosyal iletişim ağı Facebook‘ta konseri protesto edenlerin bir sayfa açtığı ve bir hafta içinde 20 bin kişinin bu sayfaya üye olduğu belirtildi.

İngiliz basını, sanatçının sözcüsünün ünlülerle ilgili dedikodu haberlerine yer veren TMZ’nin internetsayfasına şu açıklamayı yaptığını yazdı: “Kıbrıs‘taki koşulları gözden geçirdikten sonra, bu konseri vermemeye karar verdik.

Bu, bölgenin siyasi gerçeklerine olan hassasiyetimizi yansıtan bir takımkararı.” Ancak otelin şarkıcının ücretini ödediğini aktaran İngiliz basını, otelin Lopez’i 40 milyon dolarlık dava açmakla tehdit ettiğini bildirdi.

Haberlerde, Lopez’in eşi ve çocuklarıyla birlikte KKTC’ye giderek, otelde kalmasının beklendiği bilgisine de yer verildi.

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio