Azmin zaferi

Bir Beatles hayranı için, o muhteşem dörtlüden birini bile görebilmek bir hayalken, 15 yaşındaki Sue Baker, bu ulaşılmaz yıldızları her hafta evlerinde ziyaret etti.

Dergide okuduğu tarife göre yola çıkıp, Paul McCartney’in evini bulan Baker, McCartney’den diğer grup üyelerinin adreslerini aldı. Hayranı olduğu grubun üyelerinin evlerini 2 sene boyunca her hafta sonu ziyaret etti. Kapı eşiğinden de olsa onlara merhaba demek onun için çok önemliydi. İki yıl süren ziyaretler boyunca da her defasında fotoğraf çeken Baker, 1965-1967 yıllarına ait bu fotoğrafları satışa çıkardı.

45 YIL SONRA
Ünlü grubun hiç görülmemiş hallerini içeren fotoğrafları yıllarca evinin tavan arasında, bir kutu içinde saklayan Baker, şimdi 59 yaşında bir büyükanne. “Kapılarına her gidişimde beni ‘Hoşgeldin’ diyerek selamlıyorlardı. Özellikle John Lennon’ın evinin önündeki güvenlik görevlilerini aşmak çok zor olmuştu” diyen Baker, bu fotoğrafların, Beatles hayranlarını mutlu etmesini diliyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio