AKCENT JENNIFER'A KARŞI

İlk kez geçtiğimiz Aralık ayında Girne’de Kıbrıslı hayranlarıyla buluşan Grup Akcent, geçenler  da Alsancak’ta Ice Club’da sahne aldı.
  .
   Grup Akcent’in konserine çoğunluğu ülkemizde turist olarak bulunan yabancılardan oluşan kalabalık bir izleyici topluluğu yoğun ilgi gösterdi.
   Şarkıların hep bir ağızdan söylendiği gecede konukların fotoğraf makinelerinin flaşları da sürekli patlayarak bu özel geceyi ölümsüzleştirdi.
   2004 yılında “Kylie” isimli şarkısıyla dünya listelerini alt üst eden grup, 2008 yılındaki “Lover’s Cry”, “Stay With Me” şarkılarıyla da Avrupa müzik listelerinde bir numaraya kadar yükselmişti.
   Grubun son bombası ise “That’s My Name” oldu. Akcent grubu, Adrian Claudiu Sana, Sorin Stefan Brotnei ve Mihai Gruia’dan oluşuyor.
   DJ Andım ve DJ Joker ise, Akcent’in konserinin öncesinde ve sonrasında kabine girerek müzikleriyle konukların eğlencesini daha da renklendirdi

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio