Kate Moss inzivaya çekiliyor

İngiliz top model Kate Moss, bugünlerde kendisine sıradışı bir dünya yaratma yolunda hızla ilerliyor. 14 yaşından beri moda dünyasının içinde olan ve son dönemde verdiği hemen her röportajda, şov dünyasının parçası olmaktan yorulduğunu dile getiren Moss, bu renkli olduğu kadar stresli dünyadan uzaklaşabilmek için önce gıda sektörüne el attı ve kendi reçellerini yapıp satmaya başladı.

 

Geçtiğimiz günlerde müzisyen sevgilisi Jamie Hince ile St. Barts’ta tatil yaparken çekilen üstsüz fotoğrafları basına bomba gibi düşen güzel model, bu olayın üzerine çevresindeki herkesten ve her şeyden uzaklaşma kararı aldı ve kendine İtalya’da ev bakmaya başladı.

 

İçindeki aktif yanardağla aynı adı taşıyan Stromboli Adası’nda ev bakan Moss’un yakın çevresine, “Stres içinde yaşamaktan ve sürekli takip edilmekten bıktım. Eskiden olsa teselliyi uyuşturucuda arardım ama artık akıllandım. Huzuru uzaklarda, İtalya’daki evimde bulacağım” dediği öğrenildi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio