Robbie'nin aklı başında değil

TÜRK kökenli Ayda Field adlı oyuncu ile ağustosta evlenen İngiliz şarkıcı Robbie Williams, İngiltere’nin başkenti Londra’da, “Help For Heroes” adlı organizasyon kapsamında düzenlenen konserinde “Feel” adlı şarkısının sözünü unuttu. Magazin siteleri Ayda ile mutlu bir beraberliği olan Williams’ın evlilik sarhoşu olduğuna dair yorumlar yaptı. Binlerce seyircinin önünde bir an duraklayan ve gülmeye başlayan Willams, arkasını dönüp şarkı sözlerini kitapçıktan kontrol etti; seyircilerin de sözleri hep bir ağızdan söylemeye başlamasıyla şarkıyı tamamladı. 60 bin seyirciyle Twickenham Stadyumu’nda gerçekleşen yardım konserinde Williams, Take That grubundan arkadaşı Gary Barlow’la düet yaptı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Onlar da hatırlayamamıştı
Paul McCartney, Mick Jagger, Elvis Presley, Jenny McCarthy, Frank Sinatra, Amy Winehouse bugüne kadar sahnede şarkı sözünü unutan ünlü isimlerden bazıları. Türkiye’de ise geçtiğimiz günlerdeki bir konserinde Tarkan, birçok kez Ajda Pekkan, Teoman, Gülşen, Yıldız Tilbe, Ziynet Sali, Şevval Sam sahnede şarkı sözlerini unutan şarkıcılardan.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio