Komik Saçlarımı Seviyorum!

Rihanna saçını gösterişli cafcaflı bir kırmızıya boyatmasını “eğlence” olarak görüyor.

Her ne kadar bu saç rengiyle görünmeden bir yerlere gitmesi imkansız olsa da “Yeni saç rengimi seviyorum” diyor ve ekliyor, “Bağırıyor, özgür kılıyor ve itiraf etmeliyim ki, çok dikkat çekiyor, olumlu ya da olumsuz. İnsanlar tarafından daha çok fark ediliyorum – gerçi daha önce kimseye görünmeden kaçmam daha kolaydı. Neden bilmiyorum ama seviyorum işte. Böyle gülünç renkte bir saç rengi hem kendini gösteriyor, hem cesur hem de eğlenceli.”

Los Angeles Dodgers beysbol oyuncusu Matt Kemp ile birlikte olan Rihanna, “Yılın büyük bir kısmını birbirimizden ayrı geçirmek zorundayız ve bu gerçekten çok zor. İkimizin de programı çok yoğun zaman zaman ciddi zorlanıyoruz, ama neyse o, yapacak bir şey yok.” diyerek arada uzun mesafeler olan ilişkileri yürütmenin çok zor olduğunu söyledi.

Evlilik konusunda ise ünlü şarkıcı,“Onu gerçekten çok seviyorum ve çok mutluyum, ama henüz birkaç aydır birlikteyiz ve henüz evlilik yok. Acelemiz yok.” dedi.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Rihanna: Gülünç Saçlarımı Seviyorum!

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio