Bu kadından korkulur!

Amerikalı şarkıcı, sevgilisi olan bütün erkekleri kariyerinde basamak olarak kullandı

Gezegendeki en şanslı kadın olabilir, ancak yazar Maureen Callahan’ın kaleme aldığı yeni bir biyografi, şarkıcı Stefani Germanotta’nın, Lady Gaga’lığa uzanan yolda arkasında birçok kırık kalp bırakmış olabileceğini gösteriyor. ‘Poker Face: The Rise and Rise of Lady Gaga’ (Poker Surat: Lady Gaga’nın Yükselişi ve Yükselişi) isimli biyografi Gaga’nın yıldızlığa uzanan yolda kendisine yardımcı olabileceğini düşündüğü herkesi nasıl kullandığını gözler önüne seriyor.
Kitabı inceleyen In Touch dergisine göre Lady Gaga’nın ilk kurbanı, şarkıcıyı daha keskin bir tipleme edinmesi konusunda cesaretlendiren Stefani Germanotta Band’dan grup arkadaşı ve sevgilisi Alexander Beckman oldu. 2005-2006 yıllarında sevgili olan çifte yakın bir arkadaşları In Touch’a “Alex’i arkada bıraktı ve üzerinden yürüyüp geçti” dedi. Söz yazarı ve daha sonra eski arkadaşı Wendy Starland, Gaga’ya grubu ve sevgilisini terk etmesinin zamanı geldiğini söyleyince gözünü bile kırpmadı. Biyografide ifadelerine yer verilen Starland, şarkı sözlerinin kime ait olduğu konusunda yaşadığı bir anlaşmazlığın ardından Lady Gaga tarafından şutlandı.

LADY GAGA FOTO GALERİ

LADY GAGA ALEJANDRO 

LADY GAGA GRAMMY 2009 PERFORMANCE

Hemen yeni sevgili
Gaga, yeni bir ortak, yeni bir sevgili, söz yazarı ve yapımcı, Rob Fusari’yi bulmakta zaman kaybetmedi. Lady Gaga, Fusari’ye karşı güçlü hisler beslemiyordu, ancak fırsat kapıdaydı. Fusari’ye ilişmezse olabilecekler onu çok endişelendiriyordu.
Lady Gaga’nın Rob ile ilişkisi 2007’de tarih olunca bu kez gözünü bir rock yıldızı olmak isteyen Lüc Carl’a dikti. Lüc, seks ve eğlence için biçilmiş kaftandı ama Lady Gaga’nın onunla geçirdiği zaman, hedefi için kayıptı. Lüc, Lady Gaga’nın işlerini eleştirdikçe, durum onun için daha da umutsuz bir hal alıyordu. 

Gaga’ya Dada yakışır
Sonunda Gaga, kariyerine gerçekten yardımcı olabilecek birini, stilist Matthew Williams’ı buldu. Matt fırsatçı, bir hesap adamıydı. Bir yıllık ilişkileri sırasında Gaga’nın ‘Dada’ adını taktığı Matt, başka bir kadından çocuk sahibi oldu. Bu Gaga’yı kızdırmadı; ayrıldıktan sonra bile ‘Dada’sına yakın olmayı sürdürdü.
2009 başlarında Los Angeleslı işadamı, ‘Speedy’ diye bilinen Frank Lopera, artık bir numaraya ulaşmış iki hit sahibi bir megastar olan Lady Gaga’nın gözüne girdi; Gaga, işadamıyla ‘LoveGame’ klibinin çekimi sırasında sette buluştu. 2009 nisanında ikili artık birlikte takılmaya, sağda solda görülmeye başlamıştı. Ancak bu ilişki de kısa sürdü. Speedy, Gaga’nın Londra’da bir erkeği öperken belgeleyen fotoğraflarını görünce kadını terk etti.
Şimdi Gaga eğlenceliği Lüc ile yeniden birlikte. Ancak Lüc’ün kendisiyle birlikte olabilmek için terk ettiği kadını yeniden gördüğü dedikoduları canını sıkıyor. Bu sefer Lüc’ün şöhret olmak için Lady Gaga’nın ününü kullandığını söyleniyor.

Haber

İlginizi Çekebilir