Robert ile Birlikte Kız Tavlamak İstiyorum!

Justin Bieber, Robert Pattinson ile birlikte geceleri çıkıp kız tavlamak istiyor!

Bu günlerde Justin’in ‘Baby’ videosunda rol alan 16 yaşındaki Jasmine Villegas ile birlikte olduğu konuşuluyor. Ama Justin, Robert ile gecelerde durdurulamaz bir ikili olacaklarını düşünüyor.

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

ROBERT PATTINSON FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

“Kızlarla konuşmaktan ve çıkmaktan hoşlanıyorum. Çapkınlık yaparken en iyi yardımcımın Robert Pattinson olacağını düşünüyorum. Bence birkaç partiye birlikte gidip ne olacak görmemiz lazım. Geçen hafa Los Angeles’a döndüğünü biliyorum. Bence bir deneme yapmalıyız!”

Justin şimdiden Robert ile gecelerde kızları tavlamak için kullanacakları iltifat cümlelerini hazırlıyor ve bu cümlelere çalışıyor.

Justin, Daily Mirror’a şunları söyledi, “Robert saçlarının çok etkileyici olduğunu söylüyor. Belki kızlara gidip ‘saçlarımıza dokunmak ister misiniz?’ diyebiliriz!”

Kanadalı yıldız İngiliz kızlarına karşı zaafı olduğunu söylüyor ve İngiliz olan Robert’ın bu konuda da ona yardımcı olabileceğini umuyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio