Justin Eminem'e karşı..

Müzik dünyasının prestijli ödülleri arasında yer alan Amerikan Müzik Ödülleri adayları açıklandı. Ünlü rapçi Eminem 5’er adaylıkla bu yılki ödüllerin favori isimleri. Diğer dikkat çeken isim ise henüz 16 yaşında 4 dalda aday gösterilen Justin Bieber..

JUSTIN BIEBER FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

EMINEM FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Her yıl dağıtılan ve müzik sektörünün sayılı ödülleri arasında gösterilen Amerikan Müzik Ödülleri’nin bu yılki adayları organizasyon komitesi tarafından Los Angeles’ta açıklandı.

Bütün yarışmalardan boş dönmeyen Justin Bieber, bu kez dört kategoride aday.

Temmuz ayı başında yayınladığı “Recovery” adlı son albümü ile müzik dünyasına muhteşem bir dönüş yapan ve ABD’de piyasaya çıktığı hafta 741 bin kopya satarak Amerikan Billboard albümler listesine doğrudan 1 numaradan giren ünlü rap şarkıcısı Eminem bu yılki Amerikan Müzik Ödüllerine 5 dalda aday gösterilerek dikkati çeken isim oldu. Bu yılki adaylıklarda öne çıkan bir başka isim ise Country grubu Lady Antebellum oldu. Nashville çıkışlı grup da Eminem gibi ödüllere 5 dalda aday gösterildi.

Ödül komitesi, Lady Gaga’yı sadece 2 kategoride aday göstererek şaşırttı.

Genç neslin hayranlıkla takip ettiği 16 yaşındaki Justin Bieber toplam dört kategoride aday gösterilirken, Katy Perry, Kesha ve Usher 3’er adaylıkla Bieber’ı takip etti.

Lady Gaga hayranları üzgün

Adaylıkların açıklanmasıyla Lady Gaga hayranları hayal kırıklığı yaşadı. Bu yıl müzik endüstrisinin en hareketli ismi olan ve son olarak Eylül ayındaki MTV Müzik Ödüllerinde 8 ödül birden kazanan Lady Gaga bu yılki Amerikan Müzik Ödülleri’ne “En İyi Sanatçı” ve “En İyi Kadın Sanatçı” olmak üzere sadece 2 dalda aday gösterildi.

19 kategoride dağıtılan ve Grammy’lerin aksine müzik endüstrisinin değil, dinleyicilerin oylarıyla belirlenen Amerikan Müzik Ödülleri 21 Kasım akşamı Los Angeles’ta sahiplerine verilecek. Hayranları, istediği sanatçıyı desteklemek için Amerikan Müzik Ödülleri’nin resmi internet sitesi üzerinden 12 Kasım’a kadar oy kullanabilecek.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio