Anastacia KKTC’ye gelebilecek mi?

Jennifer Lopez ve Julio Iglesias baskılara boyun eğip konserlerini iptal etti, acaba Anastacia KKTC’ye gelebilecek mi? Şarkıcıyla bayramda Cratos Otel’de sahne alması için anlaşma sağlandı

– Bozgrup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Bozoğlu, Anastacia’nın Rum ve Yunan hükümetlerinin engelleme çabalarına rağmen Kuzey Kıbrıs’a geleceğini açıkladı. 
– Bozoğlu, “Anastacia 25 Ekim’de gelecekti, ama Yunanistan’da 23 Ekim’de konseri vardı. Yunanistan Turizm Bakanı Anastacia’yı, ‘Orası işgal altında, gidemezsin’ diye uyarmış. Baskıdan çekindi, gelmekten vazgeçti. Sonra biz menajerini çağırdık. Menajer, ‘Kuzey Kıbrıs güvenli’ raporu hazırladı ve anlaşmaya vardık” dedi.
– Otelde sahne alacak tek isim Anastacia değil. Sürprizlerinden biri de Beyonce’nin kız kardeşi Destiny’s Child’dan Solange Knowles konseri.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio