Miley Cyrus 18 Yaşında!

Hannah Montana Forever’ın büyük finali için her şey hazır gibi!

Sevilen dizi film Hannah Montana ile üne kavuşan Miley Cyrus 2011 Mart ayında resmi olarak sona eriyor. Miley, sadık hayranlarına dizide yer alan şarkılardan oluşan bir Greatest Hits albümü hazırlayarak teşekkür edecek.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Merakla beklenen dizinin finali için hayranların biraz sabretmesi gerekecek. Miley, dizinin sonu hakkında şunları söyledi; “Size sonla ilgili bir ipucu vermem. Size bunun aslında bir son olmadığını söyleyebilirim. Tabiki fiili olarak bitecek ama kalplerde yaşayacağını biliyorum. Bence bu hiç bitmeyen bir hikaye. Diziyi ilgiyle ve beğenerek izleyenler istedikleri sonu hayal edebilecekler!”

Miley Cyrus, bugün 18. Yaş gününü kutlamaya hazırlanıyor:”Doğum günümde tüm sevenlerimle gerçekten eğlenmek istiyorum” diyen ve şu sıralar yalnız olan Miley, son olarak Rock Mafia’nın The Big Bang videosunda rol aldığı Kevin Zegers ile yakınlaşmıştı.

“Çok garipti. Kevin benimle çalışan bir kız ile birlikte. Tandığım ve sevdiğim biriyle öpüştüğüm için mutluyum!”

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio