Seks kaseti ortaya çıkacak mı?

Adı yeni bir seks kasedi skandalına karışan Jennifer Lopez, videoların ortaya çıkmaması için kasetleri satmaya çalışan eski eşi Ojai Noa ve menajeri Ed Mayer’e karşı yasal bir mücadele başlattı. Videoların 1997 yılında evlenen çiftin 11 aylık evlilikleri sırasında çekildiği söyleniyor.

Yıldızın kasetleri gizli tutmak için açtığı davanın kayıtlarına göre görüntülerde Lopez, kameraya mahrem yerlerini gösteriyor ve cinsellik içeren davranışlarda bulunuyor. Şarkıcının kameranın farkında olduğu Videolar gizli çekim içermiyor.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Lopez buna rağmen videolar ifşa edilirse özel hayatına tecavüz edileceğini söyleyerek Noa ve Meyer’in görüntülerin paylaşımını engelleyen mahkeme kararını çiğnediği iddiasında bulunuyor.

Noa ve Meyer ellerinde içinde Lopez’in yer aldığı 21 saatlik ev yapımı video olduğunu açıkladı. Kasetlerde şu an kendisi gibi şarkıcı Marc Anthony ile evli olan Lopez’i utandıracak sahneler olsa da, cinsel ilişki yer almıyor.

Noa ve Lopez arasındaki hukuki savaş uzun yıllardır sürüyor. Bundan 4 yıl öncesinde de eski eş Noa Latin şarkıcı ile olan evliliklerini anlatan bir kitap yayınlamak istemiş ama yine Lopez tarafından dava edilmişti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio