Beklenen film sonunda vizyonda… Yavuz Turgul’un yönettiği, Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor ile Melisa Sözen’in rol aldığı “Av Mevsimi”, bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini anlatıyor. Güçlü kadrosuyla öne çıkan filmin konusu özetle şöyle: “Tecrübesi, sezgileri ve takipçiliğiyle tüm teşkilatın ‘Avcı’ olarak bildiği Ferman ile yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını […]

Beklenen film sonunda vizyonda…

Yavuz Turgul’un yönettiği, Şener Şen, Cem Yılmaz, Çetin Tekindor ile Melisa Sözen’in rol aldığı “Av Mevsimi”, bir cinayet araştırması sırasında hayatları altüst olan üç polisin hikayesini anlatıyor.

Güçlü kadrosuyla öne çıkan filmin konusu özetle şöyle:

“Tecrübesi, sezgileri ve takipçiliğiyle tüm teşkilatın ‘Avcı’ olarak bildiği Ferman ile yalnızca bakışlarıyla bile lakabının hakkını veren ‘Deli İdris’, cinayet masasında görevli, baba-oğul kadar yakın iki polistir. Antropoloji mezunu, sessiz sakin Hasan ise bu ikiliye yeni katılmış bir çömezdir. Öldürülen genç bir kız, onları uyuşturucu taciri Asit ile Türkiye’nin en zengin adamlarından Battal Çolakzade, kızın ağabeyleri Abbas, Vakkas ve daha birçok farklı insanla karşı karşıya getirecektir.”

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumunu Gönder :

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir