Aralarına "kaynana" girdi!

Justin Bieber’in bir yatta Selena Gomez’I öptüğü duyulunca, annesi Pattie Mallette duruma el koydu ve St. Lucia’ya uçtu.


Genç kızların hayran olduğu yıldız, arkadaşlarıyla çıktığı tatilde Karayip adalarının kuzeyinde bulunan bir özel tesiste Selena Gomez’i yanağından öperken görülmüştü. Ancak bu gizlilikleri twitter’de çıkan bir resimle bozuldu.


New York
Post’un kaynağı, “Justin ve Selena özel bir uçakla arkadaşları ve menajeriyle birlikte Atlanta’dan geldiler. Daha sonra iki farklı villada kaldıkları ve yılbaşı gecesini geçirdikleri tesise gitmek için bir helikopter tuttular. Aslında bu tatil gizli kalacaktı ama birileri twitter’a tesisin resmini koymuş.” dedi.


Olayların üstüne Selena 2 Ocak’ta tesisten ayrıldı ve yerini Justin’in annesine bıraktı.


Justin
’in basın sözcüsü ise yazılanların doğru olmadığını ve “Twitter’e konulan bir resim yok. Pattie Mallette’de planlandığı şekilde oğluyla tatil yapıyor. Cennette her şey yolunda.” açıklamasını yaptı.

http://thebosh.com/upload/2010/06/28/justin_biebers_mom_pattie_mallette_to_pose_for_playboy_magazine/hahaha%20he%20loves%20his%20mom.jpg

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio