Ünlü rock yıldızı, hayranlarını nasıl korkuttu?

Uzun yıllardır manik depresyonla mücadele eden ve bipolar bozukluk teşhisi koyulan şarkıcı Sinéad O’Connor, anne olmakla başa çıkamadığını söyledi. Twitter’a ölmek istediğini yazan şarkıcı, Irish Mail gazetesine problemlerini anlattı. İrlandalı şarkıcı altı yaşındaki oğlu Shane’e bakamadığını söyleyerek “Sosyal hizmetler müdahale ederse oğlumu verebilirim” dedi. Bundan 10 sene önce intihara kalkışan O’Connor, tecrübesine atıfta bulunarak “Bu bir insanın yapabileceği en bencil hareket. Arkada bırakacağınız insanlara çektirdiğiniz acının haddi hesabı yok” dedi.

KENDİNİ RAHATLATMAK İSTEMİŞ
Geçtiğimiz gün Twitter’da yazdığı cümleyi içindeki hüsranı açığa vurup rahatlamak için olduğunu söyledi: “Birçok insanın aklından ölüm geçiyor. Bundan utanmamak lazım” dedi. 10 sene önceki intihar teşebbüsü sonrasında çocuklarından birinin sosyal hizmetler tarafından alınması gündeme gelmişti. Benzer kaygıları olup olmadığıyla ilgili soruya, “Geçtiğimiz yaz Shane’le çok zor bir dönemden geçtik. Kendimi kaybettim, sinirle bilgisayarını parçaladım.Olmak istemediğim tarzda bir anneye dönüştüm. Kendimden nefret etmeye başladım. Bu sebepten dolayı sosyal hizmetlere kapım açık. Onlardan korkmuyorum. Tersine, gelseler de bana yardımcı olsalar ne güzel olur” diye cevap verdi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio